Çok mu özeniyorum acaba hediye işine?


 Hediyeleri çok seviyorum. Bunun başka açıklaması yok. Hediye almayı da vermeyi de çok severim. Bundan çok daha özel bir durum var ki ben hediyeleri evde kendim paketlemeyi de seviyorum. Kolay kolay aldığım yerdeki standart paketlere bırakmıyorum işimi.  


Yılbaşı çamının altına konulan hediyeleri ayırmanın en şık yolu bu değil mi sizce?Hediyeyi seçerken ki özeni hediye paketi yaparken de gösteriyorum ve bu benim için oldukça heyecanlı bir hal alıyor. 


Hediye verdiğim insanların özelliklerine göre hediye paketlemeyi severim ama bazen tıkanıp kalıyorum ve o zaman bloglar, Pinterest, Pinspire, Instagram derken internet aleminde kayboluyorum. 
İlerleyen günlerde hediyeleri renklendirmek için kullanmayı planladığım fikirlerin görsellerini sizlerle başbaşa bırakıyorum =)  Mesela bulmaca sever arkadaşlarımız için bu yöntem çok işe yarayabilir. Hatta biraz uğraşırsanız bu harflerin arasına özel şeyler saklayabilirsiniz.


Biraz daha pastel tonlu romantik hayaller için...


En sevdiğim yöntem ise evde bulunan ya da zamanında saklanan malzemelerle paketleme yapmak. Hem geri dönüşüme katkıda bulunup hem de güzel şeyler çıkarabiliriz ortaya..

Yorumlar

  1. aynen canım bende hediye kadar paketi de çok önemliidir Japonyada hediyeden çok paketi önemliymiş mesela :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Kesinlikle!!! Bence bir şey satın almak kolay ama nasıl sunulduğu çok önemli =)

      Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar